Skrytá tvář Muny

Délka trasy:

1,8 km

Nástupní místo:

Asi 200 m za bránou areálu Muna (GPS: N 50°17.20457', E 17°19.48240'), odbočka doleva, před modrobílou vodárenskou tyčkou (u sloupu vysokého napětí), před malou skupinkou smrků

Cílové místo:

Vhodné pro:

dobrodruhy

Obtížnost trasy:

Podrobně o Questu:

Obtížnost hledačky: fyzicky lehká, náročná na orientaci
Délka hledačky (délka, čas): 1,8 km, asi 2 hodiny
Kdy je vhodné hledačku procházet: hledačka je přístupná celoročně, ale nejvhodnější čas k návštěvě je od jara do podzimu; v zimě může překvapit (nikoli odradit) množství sněhu. V létě může být cesta hodně zarostlá.
Vybavení na cestu: papír, tužka, baterka, může se hodit repelent, dlouhé kalhoty
Začátek hledačky: asi 200 m za bránou areálu Muna (ověřit), odbočka doleva, před modrobílou vodárenskou tyčkou (u sloupu vysokého napětí), před malou skupinkou smrků
Upozornění: cesta vede terénem, pozor na zbytky drátů, pletiva, střepy, apod.
Hledačka je zvlášť vhodná pro dobrodruhy.

Quest zde: Quest_Skryta_tvar_Muny.pdf

 
MAPA QUESTU
 
 
Na realizaci projektu Questing spolupracují Actaea – společnost pro přírodu a krajinu,

Nadace Partnerství a LabyrinthPro s.r.o.
 

Projekt „Questing – speciální průvodce pro CHKO“ je finančně podpořen z Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí.
 
Za obsah těchto webových stránek je výhradně odpovědná Actaea – společnost pro přírodu a krajinu a nelze jej v žádném případě považovat za názor Ministerstva životního prostředí.

 

Projekt „Questing – nové cesty za poznáváním místního přírodního a kulturního dědictví v České republice“ je finančně podpořen z programu Pro budoucnost Nadace OKD.
 


 
 
Questing vyvinula nestátní nezisková organizace Vital Communities ve Vermontu, USA, v roce 1995 a je vlastníkem příslušné obchodní známky.
 
 
 
 


Questo-tvůrci: