Odolejte přesile

Délka trasy:

Nástupní místo:

N 49°11.713' E 016°35.992'

Cílové místo:

N 49°11.668' E 016°35.978'

Vhodné pro:

rodiny s dětmi

Obtížnost trasy:

Podrobně o Questu:

Zveme vás na dobrodružnou hru, kterou připravila Lipka.

Vypravte se s námi do let 1618–1648, kdy se v Evropě odehrála třicetiletá válka. Byla to jedna z nejvýznamnějších válek, která zasáhla i Moravu. Naši vojáci ve službách rakouského císaře dokázali dobýt jedno opravdu cenné vítězství. Projděte pomocí přístroje GPS několik míst spojených s třicetiletou válkou. Každé místo je důležitým stanovištěm, na kterém zjistíte číslo. To si důkladně zapište, budete ho potřebovat, abyste došli k pokladu.

Hra vznikla v rámci projektu Přírodní učebna pod starým hradem, který finančně podpořila Nadace OKD.


Quest zde: Quest_Odolejte_presile.pdf
 

 
 
Na realizaci projektu Questing spolupracují Actaea – společnost pro přírodu a krajinu,

Nadace Partnerství a LabyrinthPro s.r.o.
 

Projekt „Questing – speciální průvodce pro CHKO“ je finančně podpořen z Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí.
 
Za obsah těchto webových stránek je výhradně odpovědná Actaea – společnost pro přírodu a krajinu a nelze jej v žádném případě považovat za názor Ministerstva životního prostředí.

 

Projekt „Questing – nové cesty za poznáváním místního přírodního a kulturního dědictví v České republice“ je finančně podpořen z programu Pro budoucnost Nadace OKD.
 


 
 
Questing vyvinula nestátní nezisková organizace Vital Communities ve Vermontu, USA, v roce 1995 a je vlastníkem příslušné obchodní známky.
 
 
 
 


Questo-tvůrci:

Quest na Špilberku

V blízkosti navštivte Otevřenou zahradu Nadace Partnerství.