Hledačka sovy Rozárky aneb Ze zoo do volné přírody

Délka trasy:

1,5 km

Nástupní místo:

U vstupu do zoo (GPS: N 49°50.61520', E 18°19.15710')

Cílové místo:

Vhodné pro:

Snadná, s kočárkem nebo invalidním vozíkem je nutné obejít povalový chodník k prvnímu zastavení asfaltovou cestou kolem restaurace

Obtížnost trasy:

Podrobně o Questu:

Obtížnost hledačky: snadná, s kočárkem nebo invalidním vozíkem je nutné obejít povalový chodník k prvnímu zastavení asfaltovou cestou kolem restaurace.
Délka hledačky (délka, čas): asi 1,5 km, na klidné projití je třeba asi 1 až 1,5 hod.
Kdy je vhodné hledačku procházet: hledačka je přístupná celoročně v otevírací době zoologické zahrady. Povalový chodník je v zimě zavřený.
Vybavení na cestu: papír, tužka, vstupenka do zoo.
Začátek hledačky: u vstupu do zoo.

Quest zde: Hledacka-sovy-Rozarky-aneb-Ze-zoo-do-volne-prirody.pdf

 
Na realizaci projektu Questing spolupracují Actaea – společnost pro přírodu a krajinu,

Nadace Partnerství a LabyrinthPro s.r.o.
 

Projekt „Questing – speciální průvodce pro CHKO“ je finančně podpořen z Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí.
 
Za obsah těchto webových stránek je výhradně odpovědná Actaea – společnost pro přírodu a krajinu a nelze jej v žádném případě považovat za názor Ministerstva životního prostředí.

 

Projekt „Questing – nové cesty za poznáváním místního přírodního a kulturního dědictví v České republice“ je finančně podpořen z programu Pro budoucnost Nadace OKD.
 


 
 
Questing vyvinula nestátní nezisková organizace Vital Communities ve Vermontu, USA, v roce 1995 a je vlastníkem příslušné obchodní známky.
 
 


Questo-tvůrci: