Bez mobilu, bez mailu, věnujem se detailu

Délka trasy:

3 km

Nástupní místo:

U střediska ekologické výchovy DIVIZNA (GPS: N 50°46.80972', E 15°4.72977'), na můstku přes Jizerský potok (křižovatka ulic Tichá a Sovova)

Cílové místo:

Vhodné pro:

zejména pro lingvisty a architekty, fyzicky snadná, psychicky náročná (osoby mladší 15 let musí mít doprovod dospělé osoby

Obtížnost trasy:

Podrobně o Questu:

Obtížnost hledačky: fyzicky snadná, psychicky náročná (zejména pro lingvisty a architekty), osoby mladší 15 let musí mít doprovod dospělé osoby.
Délka hledačky (délka, čas): asi 3 km, na klidné projití je třeba asi 1,5 hod.
Kdy je vhodné hledačku procházet: hledačka je přístupná celoročně, v zimě počítejte se sněhem
Vybavení na cestu: papír, tužka, může se hodit dalekohled.
Začátek hledačky: u střediska ekologické výchovy DIVIZNA, na můstku přes Jizerský potok (křižovatka ulic Tichá a Sovova).


Quest zde:  Bez-mobilu-quest-uprava-2_2022.pdf
Mapa zde: mapka_quest.pdf

MAPA QUESTU
 
 
 
Na realizaci projektu Questing spolupracují Actaea – společnost pro přírodu a krajinu,

Nadace Partnerství a LabyrinthPro s.r.o.
 

Projekt „Questing – speciální průvodce pro CHKO“ je finančně podpořen z Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí.
 
Za obsah těchto webových stránek je výhradně odpovědná Actaea – společnost pro přírodu a krajinu a nelze jej v žádném případě považovat za názor Ministerstva životního prostředí.

 

Projekt „Questing – nové cesty za poznáváním místního přírodního a kulturního dědictví v České republice“ je finančně podpořen z programu Pro budoucnost Nadace OKD.
 


 
 
Questing vyvinula nestátní nezisková organizace Vital Communities ve Vermontu, USA, v roce 1995 a je vlastníkem příslušné obchodní známky.
 
 
 
 


Questo-tvůrci: