Partneři

LabyrinthPro

Nabízíme konzultace, školení a tréninky k získání potřebných dovedností pro obce, neziskové organizace i privátní firmy. Pomáháme nacházet a efektivně využívat vnitřní zdroje území i organizací, zapojovat do plánování a rozhodování veřejnost.

Ministerstvo životního prostředí

Ministerstvo životního prostředí

Nadace OKD

Nadace OKD je největší nadací v Moravskoslezském kraji a zároveň jednou z nejvýznamnějších v celé České republice.

Svaz venkovské turistiky

Svaz venkovské turistiky je dobrovolné, nepolitické profesní sdružení podnikatelů ve venkovském cestovním ruchu a dalších příznivců. Svaz byl založen v roce 1997 a je součástí (složkou) Hospodářské komory České republiky a členem mezinárodní organizace svazů venkovské turistiky Eurogites.

Prázdniny na venkově

Nacházíte se na informačním webu projektu Svazu venkovské turistiky "Prázdniny na venkově", který slouží poskytovatelům služeb ve venkovské turistice a managementu projektu k rychlému předávání informací. Web s turistickou nabídkou www.prazdninynavenkove.cz byl spuštěn začátkem května 2012.

Asociace regionálních značek

Každý region v České republice má svůj vlastní neopakovatelný charakter, daný přírodním bohatstvím, kulturou a staletými tradicemi jeho obyvatel.

Taggmanager

Mobilní telefon je dnes běžně využíván hlavně aktivní mladou generací k práci s interaktivním obsahem a umožňuje tak zobrazit velké množství informací.

Kurzy pro radost

Co všechno by ses chtěl naučit? Být profesionálním fotografem? Malovat obrazy, které budou lidi obdivovat a kupovat v galériích? Jak pečovat o svoje tělo a duši? Jak vytvářet originální dárky, kterými potěšíš své přátele?

 • 30. 10. 2014
  Vyšla kniha Questing

  Nová kniha o questingu

   
  13. 9. 2014
  Tvorba questu v Karlovicích

  PO STAVBÁCH STOJÍCÍCH I ZBOŘENÝCH ZA KARLOVICKÝMI KOŘENY

   
  Všechny aktuality
 • září 2022
  poútstčtsone
  29
  30
  31
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  Všechny akce
 • Actaea ― společnost pro přírodu a krajinu

  Zabýváme se udržitelným rozvojem na místní a regionální úrovni, informujeme veřejnost a prodíme osvětu v oblasti udržitelného rozvoje, ochrany přírodního a kulturního dědictví, ochrany krajiny a životního prostředí a zabýváme se environmentální výchovou, vzdělávánm a osvětou.

 • Pomáháme lidem, aby chránili a zlepšovali svoje životní prostředí.

  Jsme nejvýznamnější českou nadací podporující projekty udržitelného rozvoje.